Obchodné podmienky

Spôsob platby a dodania

Materiál použitý na výrobu je nakupovaný s DPH, preto aj v cene výrobku je táto daň zahrnutá. Ceny sú konečné, avšak pri špeciálnych objednávkach, alebo objednávkach tovaru, ktorý nie je momentálne k dispozícii, sa môže cena pohybovať podľa aktuálnej ceny materiálu potrebného na jeho výrobu.

V prípade záujmu o akýkoľvek výrobok či informáciu, použite e-mailový kontakt. Tovar je možné objednať si prostredníctvom e-shopu (!momentálne vo výstavbe!) alebo priamo po dohode e-mailom či osobne. Platiť je možné PayPal prevodom, v hotovosti pri osobnom odbere, alebo prevodom na slovenský účet (číslo účtu vám bude zaslané).

Naše výrobky sú dostupné aj v kamennej predajni spriaznenej českej lolita značky Porcelain Doll v cenovom ekvivalente českých korún. Zoznam dostupných výrobkov v predajni môžete sledovať na tejto stránke.

Všetky výrobky je po dohode možné predať pri osobnom odbere, pokiaľ ste z okolia Bratislavy alebo Svidníka, prípadne pokiaľ bude naša značka predávať na nejakom podujatí. V tomto prípade bude po dohode možné prevziať si tovar aj tam (o účasti na podujatiach Vás budeme informovať). V prípade, ak máte iný návrh, napíšte a je možné sa dohodnúť.

Naše výrobky zasielame okrem Slovenska aj do zahraničia. Ceny za poštovné sú určené podľa aktuálne platných cenníkov Slovenskej pošty v deň objednania, rovnako kurz inej meny ako EUR (USD, CZK) sa určuje podľa aktuálneho kurzu Národnej banky Slovenska. (v prípade platby cez Paypal aktuálnym kurzom Paypal). Všetky zásielky na Slovensko i do celého sveta sú odosielané doporučene (dohoda zaslania prvou triedou možná).

Aktuálny prehľad cien poštovného:

Slovensko
Zásielka 2. triedy do 1 kg – 2,30 € (dodanie najneskôr tretí pracovný deň po dni odoslaní)
Zásielka 1. triedy do 1 kg – 2,50 € (dodanie najneskôr druhý pracovný deň po dni odoslaní)
V prípade väčšej objednávky naraz sa cena počíta podľa váhy, môže sa pohybovať v rozmedzí 2 a viac EUR.

 Česká republika
Zásielka 2. triedy do 1 kg – 6,80 €
Zásielka 1. triedy do 1 kg – 8,10 €
Dodacie lehoty sú závislé na spoločnosti, ktorá oficiálne zásielky posiela v Českej republike ďalej a preto sa môže lehota dodania líšiť. Pre rýchlejšie dodanie je možné použiť 1. triedu. Cena zásielky sa rovnako odvíja od váhy tovaru a balenia, závisí teda od veľkosti objednávky.

Krajiny Európy
Zásielka 2. triedy do 1 kg – 8,20 €
Zásielka 1. triedy do 1 kg – 8,80 €
Údaje o váhe, cene a lehote doručenia sú podobné, aké sú uvedené pri Českej republike.

Ostatné krajiny sveta
Zásielka 2. triedy do 1 kg – 13,80 €
Zásielka 1. triedy do 1 kg  – 15,80 €
Údaje o váhe, cene a lehote doručenia sú podobné, aké sú uvedené pri Českej republike.

Reklamácia

Všetok tovar je vyrábaný ručne, použitý materiál je uvádzaný pri každom výrobku, no napriek snahe vyvarovať sa všetkých chýb, ktoré by mohli nastať, nikto nie je dokonalý. Preto sa môže stať, že zákazník nemusí byť s výrobkom alebo použitým materiálom spokojný.

Podľa zákonov Slovenskej republiky má spotrebiteľ právo na vrátenie tovaru bez udania dôvodu do 14 kalendárnych dní od jeho prevzatia. V prípade, že nie ste spokojní s tovarom, môžete ho zaslať naspäť, peniaze Vám budú v plnej výške vrátené vrátane zaplateného poštovného. Tovar však nesmie byť viditeľne nosený, alebo inak poškodený, pokiaľ to nebola výrobná vada výrobku. Poštovné za odoslanie tovaru naspäť však hradí zákazník.

Ak chcete uplatniť svoj nárok na reklamáciu, kontaktujte nás e-mailom, kde Vám bude uvedená adresa, na ktorú máte tovar odoslať. Následne po obdržaní tovaru Vám budú peniaze odoslané na Váš účet, ktorý uvediete, prípadne je možné peniaze odoslať na Vašu adresu, alebo účet poštovou poukážkou (odčítajúc manipulačný poplatok za cenu poukážky okolo 0,50 € podľa aktuálneho cenníka Slovenskej pošty).

V prípade, že i napriek tomu máte stále záujem o ten istý alebo iný tovar z ponuky, je v našom plnom záujme Vám vyhovieť a dohodnúť sa na prípadnej výmene. Ak je to v našich silách, je možné Vami reklamovaný tovar opraviť, ak nám uvediete dôvod Vašej nespokojnosti. Veríme, že dohodnúť sa dá na všetkom tak, aby ste boli ako naši zákazníci spokojní.