Dryas Nyx

Dryas Nyx Hikari (Collection)

Dryas Nyx, alebo inými slovami "noc víl" je sukňa z bavlnenej látky s nádhernou potlačou zobrazujúca víly počas hviezdnej noci. Je kombinovaná s ďalšou krásnou potlačou nočnej oblohy posiatej hviezdami. Sukňa je zdobená kvalitnou širokou bavlnenou čipkou a volánikový dolný kraj je lemovaný jemnou bavlnenou madeirou. Pásová časť je na gumičku, a preto skvelo sadne na najrôznejšie typy postáv. Nechajte sa aj Vy uniesť čarovnou nocou tancujúcich víl! Ako súčasť k sukni pridávame aj čelenku so zdobenou dvojitou mašľou, ktorou si dotvoríte celkový vzhľad.

10 Photos

Dryas Nyx Hikari Cuffs (Collection)

Bohato zdobené náramky zo širokej bavlenej čipky a madeiry lemovanej nebeskou modrou sú vhodným doplnkom k svetlej verzii kolekcie Dryas Nyx. Dvojitý rad baby blue stužky a ručne ušitej kvetinovej aplikácie dotvára jeho nevinnú elegantnú podobu.

7 Photos

Dryas Nyx Hikari Handbag (Collection)

Takmer neodmysliteľný doplnok na ukrytie drobností, bez ktorých si neviete predstaviť fungovať každý deň. Šikovná, nie príliš veľká taška, vzhľadom veľmi vhodná k sukni z kolekcie Dryas Nyx - Hikari. Zhotovená je z rovnakých dvoch bavelnených materiálov s potlačou ako sukňa, taktiež aj zdobenie madeirou a čipkou. Ručne šitá kvetinová aplikácia je inšpirovaná náramkami z rovnakej kolekcie.

6 Photos

Dryas Nyx Yami (Collection)

Sukňa z kolekcie Dryas Nyx, tentokrát v tmavej - Yami verzii. Hodí sa ku tmavomodrým a čiernym kombináciam lolity alebo i trochu tmavšie pôsobiacim podštýlom (gothic). Strihovo je riešená rovnako ako jej svetlá sestrička Hikari. Prispôsobiteľná v páse na gumičku.

7 Photos