Hrebienky

Rôznorodé verzie hrebienkov so zdobenými mašľami ako doplnky do vlasov.

Mecha-Nami Kuro Comb

Steampunkovo ladený hrebienok do vlasov v hnedom prevedení, zdobený čiernou čipkou a kombináciou bronzových ozdôb a retiazok.

6 Photos

Mecha-Nami Shiro Comb

Steampunkovo ladený hrebienok do vlasov v hnedom prevedení, zdobený bielou čipkou a kombináciou bronzových ozdôb a retiazok.

7 Photos

Black Crystal Clip

Čierna mašlička do vlasov so zamatovou stužkou a ozdobou v tvare čierného krištálu. Zapínanie je riešené čiernym štipcom na spodnej strane.

5 Photos

Crystal Snowflake Comb

Hrebienok s bielou mašličkou zdobenou belasou bavlnenou čipkou a zamatovou stužkou. Doplnený je dvomi príveskami - kovovým v tvare vločky a imitáciou polopriesviného belasého krištálu.

4 Photos

Gothic Cross Comb I-III

Tri hrebienky zdobené rozdielnými príveskami v tvare kríža a striebornou stužkou.

6 Photos

Ginkuro - dvojitý hrebienok

Dvojitý hrebienok je tvorený z čierneho bavlneného základu a čiernej čipky. Strieborné zdobenie tvorí stredová stužka, dvojitá retiazka a prívesky v tvare hviezdičiek. Každý kus má malinký prídavný prívesok iného tvaru.

9 Photos

Kagi-ribbon

Hrebienok tvorí základ z bordovej bavlny, čierno-zlatej čipky a zamatovej stužky vinúcej sa stredom. Luxusný vzhľad dotvára bronzová retiazka, samotný hrebienok a krásny viktoriánsky kľúčik.

5 Photos

Lilian Garden Butterfly

Hrebienok s mašľou z ružovej potlače k modelu Lilian Garden. Široká dvojitá mašľa zdobená jemnou ružovou stužkou je stiahnutá do tvaru rozprestretých motýlích krídel.

4 Photos

Hoshizora I.

Hrebienok s krásnym svetlomodrým základom s potlačou nočnej hviezdnej oblohy. Doplnený bielou čipkou, striebornou stužkou a retiazkou s ozdobnými hviezdičkami.

4 Photos

Hoshizora II.

Hrebienok s krásnym tmavomodrým základom s potlačou nočnej hviezdnej oblohy. Doplnený bielou čipkou, striebornou stužkou a retiazkou s ozdobnými hviezdičkami.

6 Photos

Kurobara I.

Hrebienok s tmavočervenou potlačou kvetov a motýlikov je doplnený čiernou čipkou, polopriesvitnou čiernou stužkou a čiernou retiazkou.

3 Photos

Kurobara II.

Tmavočervená potlač s drobnými bielymi kvietkami je doplnená čiernou čipkou, polopriesvitnou čiernou stužkou a čiernou retiazkou.

3 Photos

Shirokon seppen

Hrebienok z tmavomodrej bavlny, snehovobielej čipky, retiazkou a kovovou ozdobou snehovej vločky v striebornej farbe.

6 Photos

Kinkuro

Zlato-čierný hrebienok z čierneho bavlneného základu, čierno-zlatej čipky, zdobený retiazkou, stužkou a samotným hrebienkom - všetko v zlatej farbe.

7 Photos

Hrebienok z patchworku

Širšia mašľa z krásnej patchworkovej látky je po krajoch zdobená bordovo-ružovou čipkou a čiernou retiazkou.

7 Photos

Shirohana

Hrebienok z bieleho základu a potlače červných kvetín. Je jednoducho zdobený stužkou a čipkou - obe v bielej farbe.

5 Photos