Náramky

Cuffs Soft Kuroi

Čierne elegantné náramky na zápästia zhotovené z čiernej polopriesvitnej organzy, saténových stužiek a trojakej vzorovanej čipky. Pružnosť dodáva všitá gumička po obvode a vnútorná strana je začistená kúskom saténovej stuhy. Vhodné sú ku čierno ladeným gotickým typom oblečenia, či už je to Gothic/Kuro Lolita alebo štýlom temnejšie elegantným (EGL, Goth, Classic).

8 Photos

Atrata Sweet Violette Cuffs (Collection)

Bitterwseet kolekcia Atrata Sweet je charakteristická čiernym bavlneným základom a bohatým zdobením širokými sweet stužkami v dvoch farebných verziách. Ozdobné náramky ktoré ladia k svetlo fialovej verzii sú zhotovené zo širokej bavlnenej čipky a identickej stužky použitej ako pri sukni. Rovnako sú zdobené identickou mašličkou zo stužiek.

5 Photos

Atrata Sweet Pinku Cuffs (Collection)

Bitterwseet kolekcia Atrata Sweet je charakteristická čiernym bavlneným základom a bohatým zdobením širokými sweet stužkami v dvoch farebných verziách. Ozdobné náramky ktoré ladia k ružovej verzii sú zhotovené zo širokej bavlnenej čipky a identickej stužky použitej ako pri sukni. Rovnako sú zdobené identickou mašličkou zo stužiek.

6 Photos

Dryas Nyx Hikari Cuffs (Collection)

Bohato zdobené náramky zo širokej bavlenej čipky a madeiry lemovanej nebeskou modrou sú vhodným doplnkom k svetlej verzii kolekcie Dryas Nyx. Dvojitý rad baby blue stužky a ručne ušitej kvetinovej aplikácie dotvára jeho nevinnú elegantnú podobu.

7 Photos

Black Rose Cuffs (Collection)

Čierne náramky z kolekcie Black Rose, bohato zdobené čipkou a ručne vyrobenou dekoráciou zo saténových stužiek a kvetinovej aplikácie.

5 Photos

Albica-atra Cuffs Shiroi (Collection)

Zdobené náramky z kolekcie Albica-atra so základom z bielej bavlnenej čipky a ručne vyrobenej ozdoby zo saténových stužiek.

3 Photos

Albica-atra Cuffs Kuroi (Collection)

Zdobené náramky z kolekcie Albica-atra so základom z čiernej bavlnenej čipky a ručne vyrobenej ozdoby zo saténových stužiek.

3 Photos