Čelenky a mašle

Black Gothic Cross Headbow

Veľká zapínacia mašľa z čiernej bavlny zdobená čiernou čipkou a kovovo-striebornými gotickými krížikmi.

6 Photos

Black Flower Ribbon Pin

Čierna mašlička do vlasov zdobená čiernou čipkou a vlnovkou. So štipcovým zapínaním.

5 Photos

White Flower Ribbon Pin

Biela mašlička do vlasov zdobená bielou čipkou a vlnovkou. So štipcovým zapínaním.

6 Photos

Black Star Bow Hairpin

Čierna mašlička v okrajoch s bielo-čiernou maderiou. V strede zdobená zamatovou stužkou a trblietavou kovovou hviezdičkou. So štipcovým zapínaním.

5 Photos

Christmas Silver Pin

Vianočne ladená ozdoba na šaty s uzatvárateľným špendlíkom.

6 Photos

Rubeo Black Headband

Kombinácia čiernej a červenej bavlny v prevedení čelenky s mašľou do vlasov. Zdobená je čiernou zamatovou stužkou a čiernou kovovou retiazkou. Povrch čelenky samotnej je potiahnutý čiernym saténom. Ideálny na nosenie spolu s pripínacou mašličkou Rubeo Black Decorated Bow.

11 Photos

Rubeo Black Decorated Bow

Pripínacia mašlička zhotovená z širokej saténovej stužky, zdobená tenšou červenou saténovou stužkou a ďalšou čiernou stužkou z čierneho zamatu. V strede je pripevnená kvetinová aplikácia taktiež zo saténu a čierna kovová retiazka. Ideálna v kombinácii čelenkou do vlasov Rubeo Black Headband.

9 Photos

Winter Algora Headband

Čelenka s mašľou Winter Algora predstavuje kombináciu sýto červenej károvanej a čiernej bavlnenej látky. Zdobená je čiernou a červenou čipkou a luxusnou zamatovou jadeitovou stužkou. Aj vďaka hrubšiemu materiálu je vhodná ako doplnok k vianočne ladenému outfitu.

6 Photos

Ornamentic Black Headband I

Menšia jednoduchá mašľa z čiernej bavlny. Vyniká však zdobením širokou tmavomodrou stuhou s krásnym tlačeným vzorom kvetín a ornamentov v jemne fialovom odtieni, ktorej kraje sú podšité tenkou čiernou čipkou. Celistvosť výrobku uzatvára užšia verzia stužky, ktorá je lepená po vonkajšom obvode plastovej čelenky.

7 Photos

White Romantica Headband

Dvojitá mašľa z bielej bavlny zdobená dvojakou čipkou a krásnou širokou stuhou jarných farieb a kvetov. Vrchná mašľa je skrášlená dvojitou radou ručne našitej kvetinovej aplikácie.

7 Photos

Oldschool Classic Headband 1

Séria mašlí v klasickom prevedení v kombinácii čiernej a bielej. Na zdobenie je sú použité roznorodé čipky a stužky, z materiálov prevažuje bavlna, ktorí je príjemná na dotyk. Prvá zo série je skrášlená kvetinovou ozdobou zo saténových stužiek, ktorá je odnímateľná.

7 Photos

Oldschool Classic Headband 2

Séria mašlí v klasickom prevedení v kombinácii čiernej a bielej. Na zdobenie je sú použité roznorodé čipky a stužky, z materiálov prevažuje bavlna, ktorí je príjemná na dotyk. Zdobenie druhej mašle je prevedené prepletením saténovej stužky cez širokú čipku a stredným prúžkom z čierneho zamatu.

7 Photos

Oldschool Classic Headband 3

Séria mašlí v klasickom prevedení v kombinácii čiernej a bielej. Na zdobenie je sú použité rôznorodé čipky a stužky, z materiálov prevažuje bavlna, ktorí je príjemná na dotyk. Tretia mašľa má okraje zdobené bielou madeirou. Vrchná mašľa je ozdobená retiazkou a kovovou ozdobou v striebornej farbe.

7 Photos

Sunset RedLake Headband

Dvojitá mašľa do vlasov v červenej farbe zapadajúceho slnka a blížiacej sa čiernej noci nad pokojnou hladinou jazera. Bavelnený základný materiál má zdobený čiernou zamatovou stuhou a trojakou čiernou čipkou z umelého hodvábu, syntetiky a bavlny. Vhodná ku klasickej lolite.

6 Photos

Kuroko Big Headdress

Celá čierna obrovská mašľa do vlasov. Čierny bavlnený základ v dvojitej vrstve je zdobený stužkami a čipkou taktiež v čiernom prevedení. Vhodná ku Gothic či Kuro lolite.

5 Photos

Blue Romancia Black

Čierno ladená mašľa do vlasov, materiálom aj dizajnom takmer identická s bielou verziou Blue Romancia Headband. Zdobená je belasou čipkou, stužkami a krásne zdobenou modrobielou stuhou s kvetinkami. Lemovaná je belasou bavlnenou čipkou.

8 Photos

Pink Romancia Black

Čierno ladená mašľa do vlasov, materiálom aj dizajnom takmer identická s bielou verziou Pink Romancia Headband. Zdobená je ružovou čipkou, stužkami a krásne zdobenou ružovo-bielou stuhou s kvetinkami. Lemovanie je riešené ružovou bavlnenou čipkou.

8 Photos

Violet Romancia Black

Čierno ladená mašľa do vlasov, materiálom aj dizajnom takmer identická s bielou verziou Violet Romancia Headband. Zdobená je jemne fialovou čipkou, stužkami a krásne zdobenou fialovo-bielou stuhou s kvetinkami. Lemovanie je riešené fialovou bavlnenou čipkou.

9 Photos

Dark Red Rose Headband

Dvojica mašlí s čiernym bavlneným základom. Dark Red Rose verzia je dotvorená bavlneným pásikom v bordovej potlači ruží a zdobená bordovou i čiernou čipkou a bordovou saténovou stužkou.

9 Photos

Dark Blue Star Headband

Dvojica mašlí s čiernym bavlneným základom. Dark Blue Star verzia je dotvorená bavlneným pásikom v tmavomodrej potlači nočnej oblohy posiatej žiariacimi hviezdami. Zdobená je tmavomodrou a čiernou čipkou a modrou saténovou stužkou.

9 Photos

Archidealisa I - Big Headbow

Veľká dvojitá mašľa do vlasov na čelenke ladiaca k sukni Archidealisa I. Potlač na bordovom podklade je doplnená lemom z jemnej čiernej čipky.

6 Photos

Violet Romancia Headband

Posledný prírastok do série mašlí s čelenkami do vlasov Violet Romancia. Tentokrát v jemne fialovom a bielom prevedení z bavlneného základu, taftových stužiek a čipky.

8 Photos

Pink Romancia Headband

Druhá dvojička v bielej kombinácii, tentokrát s ružovým nádychom. Okraje zdobené ružovou čipkou, zvyšok v rovnakom prevedení ako belasá verzia, avšak v ružovom tóne.

5 Photos

Blue Romancia Headband

Jedna z dvojičiek v nevinne pôsobiacej bielej kombinácii s baby-blue belasou čipkou, stužkami a krásne zdobenou modrobielou stuhou s kvetinkami. Lemovaná je belaso-bielou bavlnenou madeirou.

5 Photos

Navy Laced Headband

Námornícka modrá bavlnená mašľa s bielou čelenkou a bohatým bielym zdobením. Pre Sailor Lolitu ako stvorená.

4 Photos

White Flower Headband II

Druhá verzia bielej a kvetinami potlačenej bavlny, zdobením tentokrát ladená do vínového tónu.

5 Photos

White Flower Headband I

Kombinácia bielej a kvetinami potlačenej bavlnenej látky v rôznom mixe bielej maderiy a čipiek.

5 Photos

Strawberry Snow Headband

Veľmi precízne vyvážená kombinácia bielej a červenej bavlny, striedavo farebne zdobenej stužkami, čipkou a madeirou. Nielen Country a Sweet lolity ju určite ocenia.

3 Photos

Kuroi-pink Headband

Ďalšia z obľúbenej kombinácie ružovej a čiernej. Tentokrát v širšom prevedení, zdobená čiernou bavlnenou madeirou po dĺžke, čipkou a stužkou dvoch druhov v ružovom prevedení. Veľmi populárny bittersweet výrobok.

4 Photos

Makkuro Headband

Kompletne čierna mašľa s čelenkou v širšom prevední. Zdobená je saténovou stužkou, dvojakou čipkou a bavlnenou madeirou. Veľmi obľúbená k rôznym tmavším štýlom.

4 Photos

Elegant Wavelet Headband

Jednoduchý koncept s dôkladným zdobením. Dvojitá mašľa zo saténovej stuhy a čiernej bavlny, skrášlená dvojitou bielou vlnovkou a stuhou, čiernou čipkou a drobnou kvetinou po stranách.

4 Photos

Mint-White Ribbon Headband

Biela čelenka s mašľou z bavleneného základu a rovnako zdobená bavlnenou čipkou. Po stranách krásne vyniká všitá biela madeira a jemný mätový nádych jej dodáva dekorácia tenkou saténovou stužkou a ozdobným stehom.

2 Photos

Peach-White Ribbon Headband

Snehovo biela mašľa na čelenke s jemným broskyňovým nádychom. Je decentne zdobená bielymi bavlennými čipkami a tenučkou stužkou broskyňového odtieňa. Po stranách dotvára dojem ozdobná stužka v tare kvetiny.

2 Photos

White Ribbon Headband

Ako sneh biela mašľa z bavlneného základu a bohato zdobená dvojakou čipkou, saténovými stužkami a bavlnenou madeirou.

2 Photos

 Snowy Sweet Pink-White Headband

Nevinne pôsobiaca biela čelenka s mašľou, tvorená bavlneným základom a bohatým zdobením. Čierne a ružové saténove stuhy sú doplnené dvojakou čipkou. Vrchný diel je zhora prepletený stužkou s mašličkami na konci, ktoré sa dajú rozviazať, vrchné stužky prípadne aj vytiahnuť. Model je vhodný k sweet lolite, ale kreatívne slečny určite nájdu uplatnenie aj pri iných typoch.

3 Photos

Elegant Black Headband

Čierna čelenka s mašľou, zdobená jemnou bavlnenou čipkou a saténovou stuhou. Základná spodná vrstva je taktiež tvorená širokou saténovou stuhou do tvare mašle. Nie príliš prehnané zdobenie vytvára dojem elegancie, hodiaci sa k gothic alebo klasickej lolite.

2 Photos

Black & Pink Headband

Čierna čelenka s mašľou, zdobená ružovou saténovou stuhou na širšom čiernom podklade (rovnako stuha zo saténu) a jemnou ružovou čipkou. Z vrchu ozdobená ružovou mašličkou zo stužky a kvetinovou aplikáciou.

3 Photos

Albica-atra Headbow Kuroi (Collection)

Čierna čelenka s čiernym základom a bielym zdobením čipkou a stužkami z kolekcie Albica-atra.

5 Photos

Albica-atra Headbow Shiroi (Collection)

Čierna čelenka z kolekcie Albica-atra s bielym bavlneným základom, ozdobená čiernou čipkou, a polopreisvitnými čiernymi stužkami.

5 Photos

Black Rose Headband (Collection)

Jednoduchá čelenka s mašľou a ručne vyrobenou ozdobou, všetko v plne čiernom prevedení kolekcie Black Rose.

5 Photos

Headband so stuhou (Special)

Čelenka s mašľou. Základ spodnej vrstvy tvorí široká saténová stuha. Zdobí ju bavlnená čipka a ďalšie čierne saténové stuhy. Zhotovená špeciálne ako darček pre Brožu.

2 Photos

Headband čierno-biely (Special)

Čelenka s dvojitou mašľou, v čiernom prevedení, po okrajoch zdobená jednoduchou bielou, bavlnenou čipkou. Zhotovená na objednávku pre Iwku.

2 Photos