Sukne

Black Gothic Steam Butterfly Skirt

Tentokrát načrieme do vôd gotických a steampunkových zároveň. Táto bohato riasená sukňa s tromi nazberanými vrstvami čiernej bavlny je štýlovo zdobená bronzovými doplnkami a krásne tvarovanou ozdobnou čipkou v pevnom páse. Jej prednú časť tvoria ručne našívané bronzové ornamenty a odliata ozdoba v tvare motýľa. Súčasťou sú dve odopínacie bavlnené mašličky a takisto zapínacia mašľa do vlasov. Tento model je ideálny ku kombinácii temnejsie ladenej steampunkovej alebo punkovej módy, elegantne doplnený gotickou charakteristikou.

13 Photos

Nyx Hortusia

Sukňa Nyx Hortusia svojou potlačou predstavuje zoskupenie drobných víl splývajúcich s rozkvitnutou flórou pod žiarou nočnej oblohy. Tmavofialová skladaná potlač v dotvára čiernou čipkou zdobený dolný kraj rovnako aj viazanie na mašľu v zadnej pásovej časti. Súčasťou modelu sú aj dve drobné zapínacie mašličky. Táto kombinácia s tmavo ladenými doplnkami dokazuje, že aj roztomilé motívy sa čierne ladenému zovňajšku náramne hodia.

7 Photos

Lilian Garden

Sukňa Lilian Garden je prezentovaná predovšetkým nádhernou potlačou s motívom rozkvitnutej záhrady a drobných víl, ladenou vo svetlo-ružovej farbe. Dolný kraj je bohato zdobený riasenou čipkou, ktorá je rovnako použitá na dve kvetinové pripínacie ozdôbky. V zadnej časti pásu ju krášli odopínacie viazanie na mašľu. S príchodom jari je táto sweet-lolita sukňa priam ideálna na prechádzky rozkvitnutými záhradami.

9 Photos

RedLake Night Skirt

Sukňa z bavlnenej červenej potlače drobných bielych kvetín v kombinácii s čiernym materiálom rezonuje pocitom tichej noci nad jazerom, pravidelne sfarbovaným západom slnka do červeného šatu. Elegantne je dotvorená širokou čiernou čipkou, a zamatovou stuhou, ktorá pocit ticha pokojnej noci umocňuje. Je vhodná k spoločnej kombinácii s mašľou do vlasov z kolekcie RedLake.

7 Photos

Rosalia Faries

Ešte z letnej nádielky Vám predstavujeme novú sukňu z nádhernej bavlnenej potlače, ktorá Vás zavedie do imaginária plného maličkých víl, schovávajúcich sa v záhrade plnej rozkvitnutých ruží. Sladký a letný nádych dotvára jemná biela organza v dolnom kraji a lem z krásnej čipky z umelého hodvábu, dokonale ladiacou k letným prírodným farbám. V páse prispôsobiteľná na gumičku.

7 Photos

Archidealisa I

Krásna sukňa z látky série Iron Orchid s nádhernou potlačou kvetov, motýlikov a hodín vo vínovej farbe. Zdobená je saténovou stužkou, bavlnenou čipkou a širokou čipkou z umelého hodvábu v dolnom kraji, všetko v elegantne pôsobiacej čiernej. Je prispôsobiteľná vďaka elastickému pásu.

5 Photos

Archidealisa II

Krásna sukňa z látky série Iron Orchid s nádhernou potlačou kvetov, motýlikov a hodín v jemnej tyrkysovo ladenej a červenej farbe. Bohaté zdobenie bielou čipkou z bavlny a saténovou stužkou dotvára široká biela madeira v dolnom kraji. Elastický pás.

4 Photos

Dryas Nyx Hikari (Collection)

Dryas Nyx, alebo inými slovami "noc víl" je sukňa z bavlnenej látky s nádhernou potlačou zobrazujúca víly počas hviezdnej noci. Je kombinovaná s ďalšou krásnou potlačou nočnej oblohy posiatej hviezdami. Sukňa je zdobená kvalitnou širokou bavlnenou čipkou a volánikový dolný kraj je lemovaný jemnou bavlnenou madeirou. Pásová časť je na gumičku, a preto skvelo sadne na najrôznejšie typy postáv. Nechajte sa aj Vy uniesť čarovnou nocou tancujúcich víl! Ako súčasť k sukni pridávame aj čelenku so zdobenou dvojitou mašľou, ktorou si dotvoríte celkový vzhľad.

10 Photos

Dryas Nyx Yami (Collection)

Sukňa z kolekcie Dryas Nyx, tentokrát v tmavej - Yami verzii. Hodí sa ku tmavomodrým a čiernym kombináciam lolity alebo i trochu tmavšie pôsobiacim podštýlom (gothic). Strihovo je riešená rovnako ako jej svetlá sestrička Hikari. Prispôsobiteľná v páse na gumičku.

7 Photos

Atrata Sweet Pinku (Collection)

Bitterwseet kolekcia Atrata Sweet je charakteristická čiernym bavlneným základom a bohatým zdobením širokými sweet stužkami v dvoch farebných verziách. Verzia Pinku je ladená do ružova, zdobená ružovou vlnovkou a mašličkami zo stužiek. Dolný kraj tvorí volán z čiernej bavlny, a ďalší po obvode je vyrobený z organzy. V páse na gumičku.

9 Photos

Atrata Sweet Violette (Collection)

Bitterwseet kolekcia Atrata Sweet je charakteristická čiernym bavlneným základom a bohatým zdobením širokými sweet stužkami v dvoch farebných verziách. Verzia Violette je ladená do svetlo fialova, zdobená fialovou vlnovkou a mašličkami zo stužiek. Dolný kraj tvorí volán z čiernej bavlny, a ďalší po obvode je vyrobený z organzy. V páse na gumičku.

8 Photos

Black Wine Almondica I (Collection)

Sukňa Black Wine Almondica predstavuje kombináciu materiálu patchworkového typu spolu s čiernou a vínovou farbou. Materiály su zladené pridaním vrstvy čierneho tylu, ktorý robí zdobenú časť súvislejšou a tak vynikne aj na pozadí rôznorodého základného materiálu. Pás je poloelastický, v bočnom kraji je zapínanie riešené zipsom a gombíkmi. Súčasťou je odnímateľná mašlička ako ozdoba.

9 Photos

Black Wine Almondica II (Collection)

Druhá verzia sukne z kolekcie Black Wine Almondica je strihovo takmer identická, líši sa prehodenou farebnou kombináciou čiernej látky s jemným všitým priečnym vzorom a vínovo červeným dolným volánom. Rovnako sú obmenené aj použité čipky, ale sukňa celkovo pôsobí ako jej klasická predchodkyňa, len so štipkou čohosi nového.

4 Photos

Atrata Sweet Prototypink! v0.1 (Collection)

Bitterwseet kolekcia Atrata Sweet je charakteristická čiernym bavlneným základom a bohatým zdobením širokými sweet stužkami v dvoch farebných verziách. Verzia Prototypink! v0.1 predstavuje prvý skúšobný prototyp z tejto kolekcie. Líši sa predovšetkým použitím širokej skladanej stužky s čipkou namiesto spodného volánika, inak je takmer identická. V páse taktiež na gumičku.

4 Photos

Caeruliana

Krásna modrá kvetinová potlač z holandskej produkcie v limitovanom množstve na bielom podklade v kombinácii s ďalším bavlneným materiálom v bielom prevedení. Zdobenie je vyhotovené záhybmi a dvojakou čipkou v spodnej časti, bavlnenou madeirou na dolnom leme a dekoráciou dvojitým materiálom v páse.

6 Photos

Classic Sweet Flowers

Klasická lolita sukňa s pásikovým kvetinovým vzorom v jemných odtieňoch krémovej a ružovej. V dolnom kraji zdobená stužkou, širokou čipkou, trojitými záhybmi a spodným volánikom. Pás je vyšší ako obvykle a je prispôsobený na viazanie na stužku. Viazanie si je možné prispôsobiť ako vpredu tak aj na zadnej časti pásu a tak je možné hustotu zvislého spádu materiálu prispôsobiť podľa vlastnej ľubovôle. Mosadzné krúžky spevňujú otvory na viazanie a zároveň pásovú časť sukne pekne zdobia.

9 Photos

Red Dark

Tmavočervená károvaná sukňa, pôsobiaca temnejším dojmom, hodiaca sa ku kombinácii prvkov punk lolity. Zachováva eleganciu lolita štýlu rozšíreným dolným krajom s riasením a zároveň vzhľad do stredu skladanej sukne. Pás sukne je širší a pevný, s dvomi gombíkmi a skrytým zipsom na ľavej strane. Šikmo aplikovaný tyl so zastrihnutými koncami vyzerá trochu výstredne, ale ako celok s našitou čipkou a stužkovým viazaním pôsobí neotrelo.

6 Photos

Sweet Pink

Ružová sweet sukňa s drobným károvaným vzorom, všitou spodnou vrstvou, zdobená dvojakou čipkou, mašličkami a s prispôsobiteľným šnurovaním v prednej časti. V páse na gumičku.

3 Photos

Blue Hearts

Modrá károvaná sukňa s potlačou, v páse na gumičku, zdobená dvojakou čipkou a ručne našitými aplikáciami. Súčasťou je aj čelenka s mašľou.

4 Photos

Hnedá Lolita sukňa (Special)

Jednoduchá hnedá Lolita sukňa šitá na špeciálnu objednávku je zdobená bielou čipkou a stuhou, v dolnom kraji riasená volánom. V páse prispôsobiteľná na gumičku.

3 Photos

Sukňa Ruby Red (Special)

Sýto červená kruhová sukňa s mohutným spádom a riasením v dolnej časti. So správnou spodničkou vytvára skutočne impozantný objem. Súčasťou je aj jednoduchá veľká mašľa.

5 Photos

Sukňa čierna (Special)

Čierna sukňa s jednoduchým dvojitým riasením, inšpirovaná strihom z časopisu Gosurori, špeciálne ušitá pre Natáliu. Ako jeden z prvých výrobkov nemá najkvalitnejšie fotografie.

3 Photos