Kolekcie

Kolekcia Tea-time Pink & Blue

Kolekcia sukní a taštičiek na plece s potlačou vzoru šálok v ružovej a belasej.

4 Photos

Atrata Sweet

Bitterwseet kolekcia Atrata Sweet je charakteristická čiernym bavlneným základom a bohatým zdobením širokými sweet stužkami v dvoch farebných verziách. Obsahuje dve sukne a jeden prorotyp, rovnako ako farebne ladiace náramky v ružovom a fialovom odtieni.

5 Photos

Albica-atra

Čierno biela kolekcia Albica-atra obsahuje dvojfarebné kombinácie dvojičiek náramkov, čeleniek s mašľami a zdobených podkoleniek.

6 Photos

Black Rose

Kolekcia Black Rose v kompletne čiernom prevedení sa vzynačuje bohatým zdobením ručne vyrobenými aplikáciami zo saténových stužiek. Zahŕňa čelenku s mašľou, headdress a náramky.

3 Photos

Black Wine Almondica

Kolekcia dvoch sukní Black Wine Almondica predstavuje kombináciu materiálu patchworkového typu spolu s látkou čiernej a vínovo červenej farby. Materiály sú zladené pridaním vrstvy čierneho tylu, ktorý robí zdobenú časť súvislejšou a tak vynikne aj na pozadí rôznorodého základného materiálu. Okrem sukní obsahuje aj jednoduchý headdress.

3 Photos

Dryas Nyx

Dryas Nyx, alebo inými slovami "noc víl" je sukňa z bavlnenej látky s nádhernou potlačou zobrazujúca víly počas hviezdnej noci. Je kombinovaná s ďalšou krásnou potlačou nočnej oblohy posiatej hviezdami. Svetlá verzia Hikari je zdobená bielou, čierna verzia Yami čiernou čipkou. Kolekcia obsahuje aj náramky a praktickú tašku.

4 Photos