Atrata Sweet

Atrata Sweet Pinku (Collection)

Bitterwseet kolekcia Atrata Sweet je charakteristická čiernym bavlneným základom a bohatým zdobením širokými sweet stužkami v dvoch farebných verziách. Verzia Pinku je ladená do ružova, zdobená ružovou vlnovkou a mašličkami zo stužiek. Dolný kraj tvorí volán z čiernej bavlny, a ďalší po obvode je vyrobený z organzy. V páse na gumičku.

9 Photos

Atrata Sweet Pinku Cuffs (Collection)

Bitterwseet kolekcia Atrata Sweet je charakteristická čiernym bavlneným základom a bohatým zdobením širokými sweet stužkami v dvoch farebných verziách. Ozdobné náramky ktoré ladia k ružovej verzii sú zhotovené zo širokej bavlnenej čipky a identickej stužky použitej ako pri sukni. Rovnako sú zdobené identickou mašličkou zo stužiek.

6 Photos

Atrata Sweet Violette (Collection)

Bitterwseet kolekcia Atrata Sweet je charakteristická čiernym bavlneným základom a bohatým zdobením širokými sweet stužkami v dvoch farebných verziách. Verzia Violette je ladená do svetlo fialova, zdobená fialovou vlnovkou a mašličkami zo stužiek. Dolný kraj tvorí volán z čiernej bavlny, a ďalší po obvode je vyrobený z organzy. V páse na gumičku.

8 Photos

Atrata Sweet Violette Cuffs (Collection)

Bitterwseet kolekcia Atrata Sweet je charakteristická čiernym bavlneným základom a bohatým zdobením širokými sweet stužkami v dvoch farebných verziách. Ozdobné náramky ktoré ladia k svetlo fialovej verzii sú zhotovené zo širokej bavlnenej čipky a identickej stužky použitej ako pri sukni. Rovnako sú zdobené identickou mašličkou zo stužiek.

5 Photos

Atrata Sweet Prototypink! v0.1 (Collection)

Bitterwseet kolekcia Atrata Sweet je charakteristická čiernym bavlneným základom a bohatým zdobením širokými sweet stužkami v dvoch farebných verziách. Verzia Prototypink! v0.1 predstavuje prvý skúšobný prototyp z tejto kolekcie. Líši sa predovšetkým použitím širokej skladanej stužky s čipkou namiesto spodného volánika, inak je takmer identická. V páse taktiež na gumičku.

4 Photos