Špeciálne objednávky

Lorinoko sa okrem výroby odevov a doplnkov pod vlastnou značkou zameriava aj na špeciálne objednávky, preto aj tak pomaly pribúdajú modely patriace samotnej značke. Objednávané výrobky nemusia konkrétne súvisieť s Lolita módou, hoci samozrejme, Lolita výrobky uprednostňujeme. Požiadavky zákazníkov sú však prvoradé.

V tejto sekcii teda nájdete ukážky modelov a výrobkov, ktoré Lorinoko neprezentuje pod svojou značkou, ale boli ušité na špeciálne žiadosti zákazníkov. Uvedené modely už síce nie sú na predaj, skôr na ukážku, čo okrem iného dokáže Lorinoko ponúknuť. Avšak v prípade záujmu o konkrétny odev či doplnok, je možnosť sa dohodnúť na špeciálnej objednávke práve pre Vás! ^_^

Nie ku každému výrobku bola dostupná kvalitná fotodokumentácia, preto sa ospravedlňujeme za prípadné menej kvalitné zdroje. Samotné výrobky v tejto kategórii sú samozrejme rovnakej kvality ako tie, ktoré pod samotnou značkou figurujú.

Suzumiya Haruhi Cosplay Headband (Special)

Čelenka s mašličkami po stranách určená pre cosplay postavy Haruhi Suzumiya z rovnomenného anime. Špeciálna objednávka.

6 Photos

Black choker (Special)

Čierny obojok z bavlnenej madeiry a saténovej stužky.

7 Photos

Mini Violet Romancia Black (Special)

Menšia verzia mašle do vlasov Violet Romancia Black na špeciálnu žiadosť.

3 Photos

White Pink Choker (Special)

Ozdobný obojok na krk v krásnej kombinácii bielej a ružovej. Zhotovený ako svadobný darček pre krásnu nevestu.

9 Photos

Biele kvetinové aristo šaty (Special)

Šaty s kvetinovým vzorom a kombináciou svetlých materiálov, bohato zdobené mnohorakou čipkou, riasením a vínovo ladenými stuhami a mašličkami. Špeciálna objednávka pre Auru.

4 Photos

Black & White Headdress (Special)

Klasický headdress v kombinácii čiernej a bielej čipky a stužiek. Pre Brožu.

2 Photos

Black Bloomers (Special)

Čierne bloomers z jemného čierneho materiálu, bohato zdobené čiernou čipkou, so zníženým pásom na špeciálnu objednávku pre Ayumi.

2 Photos

Black Flower Choker (Special)

Čierny obojok zhotovený z jednoduchej čiernej saténovej stužky a bavlnenej čipky. Ozdobený je ručne zhotovenou kvetinovou aplikáciou.

7 Photos

Black Wine Choker (Special)

Vínovo červený a čierny obojok, zdobený v rovnakých kombináciach. Zhotovený a venovaný ako darček špeciálne pri príležitosti oficiálneho otvorenia kamennej predajne Porcelain Doll.

7 Photos

Blue Navy Elegant Set (Special)

Elegentným a zároveň roztomilým dojmom pôsobiaci komplet dámskeho saka a sukne. Sako nie je podšívkované, je bohato zdobené čipkou hlavne v golierovej a fazónkovej časti, na predných príklopkách, ako aj na zadnej súčasti, či manžetách na rukávoch. Skladaná sukňa je v dolnej časti rozšírená nariaseným a dvojakou čipkou zdobeným dielom. Sukňa má pevný pás a zapínanie na zips a gombík. Špeciálna objednávka pre Nezumi.

9 Photos

Hakama a kosode – Kenshin cosplay (Special)

Cosplay speciálne pre Ichiga. Hakama a kosode z vínovo červenej a šedej kombinácie známej postavy potulného samuraja Rurouni Kenshina.

6 Photos

Headband čierno-biely (Special)

Čelenka s dvojitou mašľou, v čiernom prevedení, po okrajoch zdobená jednoduchou bielou, bavlnenou čipkou. Zhotovená na objednávku pre Iwku.

2 Photos

Headband so stuhou (Special)

Čelenka s mašľou. Základ spodnej vrstvy tvorí široká saténová stuha. Zdobí ju bavlnená čipka a ďalšie čierne saténové stuhy. Zhotovená špeciálne ako darček pre Brožu.

2 Photos

Hnedá Lolita sukňa (Special)

Jednoduchá hnedá Lolita sukňa šitá na špeciálnu objednávku je zdobená bielou čipkou a stuhou, v dolnom kraji riasená volánom. V páse prispôsobiteľná na gumičku.

3 Photos

Kimono Dress Set (Special)

Kombinácia šiat pozostávajúcich z vrchnej predĺženej kimonovej časti s brokátovým golierovým lemom, dlhou spodnou červenou sukňou a brokátovým pásom uspôsobeným na viazanie šnúrkou. Špeciálna objednávka pre Yuyu.

6 Photos

Sukňa Ruby Red (Special)

Sýto červená kruhová sukňa s mohutným spádom a riasením v dolnej časti. So správnou spodničkou vytvára skutočne impozantný objem. Súčasťou je aj jednoduchá veľká mašľa.

5 Photos

Sukňa čierna (Special)

Čierna sukňa s jednoduchým dvojitým riasením, inšpirovaná strihom z časopisu Gosurori, špeciálne ušitá pre Natáliu. Ako jeden z prvých výrobkov nemá najkvalitnejšie fotografie.

3 Photos