Aktuálna ponuka výrobkov Lorinoko v predajni

pd-prodejna1 pd-prodejna2

Na tejto stránke nájdete zoznam vecí, ktoré sú aktuálne dostupné na predaj v kamennej predajni Porcelain Doll v Olomouci.

Aktuálna ponuka:

Atrata Sweet Pinku Cuffs (Collection)

Bitterwseet kolekcia Atrata Sweet je charakteristická čiernym bavlneným základom a bohatým zdobením širokými sweet stužkami v dvoch farebných verziách. Ozdobné náramky ktoré ladia k ružovej verzii sú zhotovené zo širokej bavlnenej čipky a identickej stužky použitej ako pri sukni. Rovnako sú zdobené identickou mašličkou zo stužiek.

6 Photos

Blue Romancia Headband

Jedna z dvojičiek v nevinne pôsobiacej bielej kombinácii s baby-blue belasou čipkou, stužkami a krásne zdobenou modrobielou stuhou s kvetinkami. Lemovaná je belaso-bielou bavlnenou madeirou.

5 Photos

Blue Romancia Black

Čierno ladená mašľa do vlasov, materiálom aj dizajnom takmer identická s bielou verziou Blue Romancia Headband. Zdobená je belasou čipkou, stužkami a krásne zdobenou modrobielou stuhou s kvetinkami. Lemovaná je belasou bavlnenou čipkou.

8 Photos

Cuffs Soft Kuroi

Čierne elegantné náramky na zápästia zhotovené z čiernej polopriesvitnej organzy, saténových stužiek a trojakej vzorovanej čipky. Pružnosť dodáva všitá gumička po obvode a vnútorná strana je začistená kúskom saténovej stuhy. Vhodné sú ku čierno ladeným gotickým typom oblečenia, či už je to Gothic/Kuro Lolita alebo štýlom temnejšie elegantným (EGL, Goth, Classic).

8 Photos

Ginkuro - dvojitý hrebienok

Dvojitý hrebienok je tvorený z čierneho bavlneného základu a čiernej čipky. Strieborné zdobenie tvorí stredová stužka, dvojitá retiazka a prívesky v tvare hviezdičiek. Každý kus má malinký prídavný prívesok iného tvaru.

9 Photos

Hoshizora I.

Hrebienok s krásnym svetlomodrým základom s potlačou nočnej hviezdnej oblohy. Doplnený bielou čipkou, striebornou stužkou a retiazkou s ozdobnými hviezdičkami.

4 Photos

Lilian Garden Butterfly

Hrebienok s mašľou z ružovej potlače k modelu Lilian Garden. Široká dvojitá mašľa zdobená jemnou ružovou stužkou je stiahnutá do tvaru rozprestretých motýlích krídel.

4 Photos

Ornamentic Black Headband I

Menšia jednoduchá mašľa z čiernej bavlny. Vyniká však zdobením širokou tmavomodrou stuhou s krásnym tlačeným vzorom kvetín a ornamentov v jemne fialovom odtieni, ktorej kraje sú podšité tenkou čiernou čipkou. Celistvosť výrobku uzatvára užšia verzia stužky, ktorá je lepená po vonkajšom obvode plastovej čelenky.

7 Photos

RedLake Night Skirt

Sukňa z bavlnenej červenej potlače drobných bielych kvetín v kombinácii s čiernym materiálom rezonuje pocitom tichej noci nad jazerom, pravidelne sfarbovaným západom slnka do červeného šatu. Elegantne je dotvorená širokou čiernou čipkou, a zamatovou stuhou, ktorá pocit ticha pokojnej noci umocňuje. Je vhodná k spoločnej kombinácii s mašľou do vlasov z kolekcie RedLake.

7 Photos

Shirohana

Hrebienok z bieleho základu a potlače červných kvetín. Je jednoducho zdobený stužkou a čipkou - obe v bielej farbe.

5 Photos

Silver White Choker I

Séria troch snehovo-bielych obojkov z prevažne bavlnenej čipky a saténových stužiek. Každý je zdobený špecificky rozdielne pomocou umelých strieborných perličiek, saténových mašličiek a bielych ozdôb v tvare mašlí či drobných kovových srdiečok.

6 Photos

Silver White Choker II

Séria troch snehovo-bielych obojkov z prevažne bavlnenej čipky a saténových stužiek. Každý je zdobený špecificky rozdielne pomocou umelých strieborných perličiek, saténových mašličiek a bielych ozdôb v tvare mašlí či drobných kovových srdiečok.

7 Photos

Sunset RedLake Headband

Dvojitá mašľa do vlasov v červenej farbe zapadajúceho slnka a blížiacej sa čiernej noci nad pokojnou hladinou jazera. Bavelnený základný materiál má zdobený čiernou zamatovou stuhou a trojakou čiernou čipkou z umelého hodvábu, syntetiky a bavlny. Vhodná ku klasickej lolite.

6 Photos

White Romantica Headband

Dvojitá mašľa z bielej bavlny zdobená dvojakou čipkou a krásnou širokou stuhou jarných farieb a kvetov. Vrchná mašľa je skrášlená dvojitou radou ručne našitej kvetinovej aplikácie.

7 Photos